dont-sang

Adrenalínoví nadšenci pomáhajú už tretíkrát

Občianske združenie Na Hrane, ktoré sa venuje popularizácii adrenalínových športov, vás spolu s Národnou transfúznou službou Slovenskej republiky pozýva na tretí ročník akcie Daruj krv, Buď Na Hrane.

Akcia má spojiť bežných ľudí, vyznávačov adrenalínu, umelcov ako aj zástupcov tretieho sektora s cieľom poskytnutia pomocnej ruky tým, ktorí sú na to odkázaní.

Kvapka 2013 from oz. Na Hrane on Vimeo.

Tretí ročník unikátneho spojenia dobročinnosti, umenia a pre niekoho aj príjemného adrenalínu, sa uskutoční v piatok 31. januára 2014 v bratislavskom klube Bateliér. Od 8. do 11. hodiny budú môcť záujemcovia darovať krv prostredníctvom mobilnej výjazdovej jednotky Národnej transfúznej služby Slovenskej republiky.

„Raňajšia časť podujatia je dobročinná so symbolickým cieľom pomôcť ľuďom, ktorí sa tiež ocitli na svojej životnej hrane,“ povedal predseda združenia Na Hrane Pavel Zajcev.

Darovaním krvi to však celé nekončí. Cieľom akcie je podľa neho ponúknuť aj priestor na spoločné stretnutie, kultúru či voľnu diskusiu o adrenalínových športoch. Večer od 20. hodiny je preto pripravený hudobný a vizuálny program.

Vystúpi DJ Wosa 2000, ktorý o sebe hovorí, že „nehrá vykopávky z dôb našich rodičov, nehrá ani ako na kolotočoch, nehrá ani to čo všetci ostatní djs. Wosa hrá inak. Real reggae, hip hop, partybreaks, ghetto funk a všetko medzi tým.” Po ňom sa predstaví MizuXstereO, ktorý prinesie nu-jazz, groove, funk či electro swing okorenené súčasnou glitch-funkovou a glitch-hopovou scénou. Spolu s hudbou bude v reálnom čase a naživo kresliť Dano Mihálik. Vstup na akciu je dobrovoľný.

Partnermi podujatia sú HUDYsport, K2 Lezecká stena, Batelier, agentúra dotcom a združenie Na Hrane.

FB: www.facebook.com/events/481920805250160

27/01/2014 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>