may-program

Májová odporúčačka

Program na máj máme uzavretý, a keďže sa nám nakopilo niekoľko skutočne zaujímavých akcií, bolo by hriechom na neupozorniť aspoň na niektoré z nich.

FOUNDATION ROCKING: Bob Marley Tribute

7. máj

Pokyman, ktorého poznáte ako speváka Banánov a 50% Fayah Soundsystemu, sa spojil s Ichimanom, aby vám priniesli tie najväčšie foundation a roots pecky. A že prečo prísť, keď je u nás už nejedna iná zabehnutejšia reggae akcia? Určite hlavne kvôli hosťom, MCs Muwanovi a Vigym a stredoslovákovi Tuff Andymu, ktorého neuveriteľný vokál nás dostal na prvé počutie!

NAT OSBORN BAND (USA), support: Queer Jane

13. máj

Táto americká zostava sa u nás už raz predstavila a vďaka skvelej atmosfére, ktorú tu naposledy zažili, sa rozhodli nevynechať Bratislavu ani pri ich druhom európskom turné. Ich energický mix soulu, funku a rocku v mierne jazzovejšom newyorskom prevedení podporí dvojnásobný víťaz Demovnice_FM, lokálna kapela Queer Jane.

STREETART MEETING 2014

30. máj – 1. jún

streetartmeeting

Nikto, komu nie sú pouličné formy umenia ukradnuté, nesmie premeškať tento 3-dňový medzinárodný workshop. Akciu organizuje Alesh One, ktorý v Berlíne pracuje ako kurátor,  dizajnér aj graffiti writer. Od piatka do soboty budete mať možnosť v našich aj priľahlých priestoroch vidieť medzinárodnú výstavu, zapojiť sa do sieťotlačových workshopov a otvorených ateliérov, pozrieť si filmy so streetartovou tematikou, či len tak stretnúť a pokecať si s umelcami z rôznych kútov sveta. Samozrejmosťou sú večerné afterparties pod záštitou berlínskeho YAAM klubu.

Mamzelle

02/05/2014 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>